Aktuality

Advent plný křídlení

I letos se zúčastníme Adventu plný křídlení, tentokrát v Galerii Plato (bývalý Bauhaus) v centru Ostravy. Přijďte za námi na stánek, koupit si malou drobnost, nasát předvánoční atmosféru nebo si poslechnout koncert.

Grant od eD systém a.s.

Získali jsme zaměstnanecký grant ve výši 10 000,- od společnosti eD systém. Moc děkujeme Karle Bajerové za podporu Mamika. Začínáme připravovat polohovátka pro naše nejmenší.

Grant Tesco – Vy rozhodujete, my pomáháme

Podařila se nám skvělá věc – Nadační fond Tesco, nás vybral mezi 3 postupující projekty pro hlasování na prodejně Ostrava – Třebovice. Projekt, který obdrží nejvíce žetonů dostane 45 000,-

Jak nám můžete pomoci? Stačí obdržené žetony z kteréhokoliv Tesca vhodit v Třebovicích do našeho tubusu.

Termín 11.7. – 7.8.

Náš projekt: Polohovátka do inkubátorů.

Moc děkujeme za každý žeton.

Společnost OrlenUnipetrol nám opět pomáhá

Peter Zažírej nám pomohl získat grant ve výši 20 000,- v zaměstnaneckém programu Komunita. Díky projektu ,,když tma, pomáhá miminkům´´ pořídíme tolik potřebné kryty k fototerapiím. Moc děkujeme Petrovi, že nám stále pomáhá.

Grant od Dr. Max

Získali jsme grant ve výši 10 000,- na pořízení zavinovaček a dek od firmy Dr. Max. Velmi si vážíme za každou pomoc v této nelehké době.

Kolotoč

Podařilo se nám dokončit sbírku na tolik dětmi žádaný kolotoč na dětské hřiště. Všem, kteří přispěli moc děkujeme.

Děkujeme společnosti DONIO za uveřejnění sbírky, ve ketré se vybralo 12 230,-. Díky společnosti ČEPS jsme grantem získali krásných 20 000,-

Jsme rádi, že můžeme takto dětem ,,nadělit´´ Vánoční dárek.

Čepičky od Donio

Dnes jsme předali čepičky v hodnotě 13 170,- od společnosti Donio. Na tyto krásné čepičky se složili dárci z www.donio.cz. Děkujeme Donio za zveřejnění sbírky.